piatok, 19 júl 2024

logo

FARBY INTERIÉROVÉ , FASÁDNE, OMIETKY A STIERKY BIELE INTERIÉROVÉ FARBY : Remal , Primalex, Esmal, Caparol, Pam latex , Latex Telúria, Tekuté vápno, na objednávku : Jupol. READY MIX FARBY = UŽ NAMIEŠANÉ : Remal Color, Remal vinyl - umývateľná , Primalex plus, Primalex inspiro - oteruvzdorná. Tekuté tónovacie farby Remal a práškové tónovacie farby do farieb a cementu PAM. 

PROTIPLESŇOVÉ FARBY A PRÍPRAVKY : Biozor Normal, Biozor Pento , Remal protiplešňová farba, Asanex, Plesnistop, Savo proti plesniam, Mykostop.

 

PENETRAČNÉ NÁTERY: Primalex, Remal, Den Braven, Soicrat. TÓNUJEME NA POČKANIE : Interiérové farby : Primalex plus, Primalex inspiro - oteruvzdorná, Primalex essence – umývateľná, Remal, Remal vinyl – umývateľná. Fasádne farby : Primalex akrylátová farba, Barlet akrylátová a silikónová farba, Remal fasáda – akrylátová. Fasádne omietky : BARLET akrýlátové 1,5mm a 2mm, BARLET silikónová 1,5mm a 2mm a Barlet základ pod omietky. Farby a omietky tónujeme podľa želania zákazníka na počkanie podľa vzorkovníkov : NCS, PPG Colour System F, Teluria, JUB, RAL, Baumit, atď.

 

STIERKY A OMIETKY: Neoglet, Remal stierka, Primastierka, Remal štuková hmota, Semin Super Finish stierka na sadrokartóny, Sadra biela a sivá, Hobby kit, Planfix, Rigips, Rimano : Prima, 3-6, Glet, Uni, Final, fasádne omietky : BARLET akrýlátové 1,5mm a 2mm, BARLET silikónová 1,5mm a 2mm a fasádne a dekoratívne omietky CAPAROL na objednávku.

 

FARBY NA DREVO, KOV, BETÓN, PLASTY ZÁKLADNÉ:

SYNTETICKÉ: na kov - Pragoprimer standard, Formex na zinok, Chemolak syntetika extra, na drevo – Pragoprimer plus, Oknobal ; acetónové : Chemolak C2000; polyuretánové : Chemopur G U2061, vodouriediteľné : Kovokryl, Balakryl základ na drevo. Olejový základ : JEFA a epoxidové.

VRCHNÉ: syntetické : INDUSTROL, CHEMOLAK, RENOLAST, Radbal standard a profi na radiátory, polyuretánové : Chemopur U2081, vodouriediteľné : Pamakryl mat, Balakryl mat a lesk, Denas mat a lesk, Balakryl okná a dvere, Balakryl na plasty; Balakryl tabuľová farba, Dispam tabuľová farba, Farrad na radiátory, Denas na radiárory, olejová farba OLEMA , epoxidové a odstraňovač starých náterov.

ZÁKLADNÉ A VRCHNÉ V JEDNOM : Hostagrund, Alkyton, Ferro, Kovozin, Zinex, Denas 2v1, Strechoma, Fest B.

FARBY NA BETÓN : BETEX 2v1, Uniakryl, Stavakryl, Eternex, Denas na betón, Balakryl Betón, CEMOPAM a FANETA na strešnú krytinu.

 

ŽIARUVZDORNÉ FARBY : ALKYTON, ALUKSIL, STRIEBRENKA, ZÁŘENKA. PROTIPOŽIARNE NÁTERY - na objednávku

FARBY V SPREJOCH : základné, vrchné farebné spreje v RAL odtieňoch a metalických odtieňoch, autospreje, spreje na radiátor, na bielu techniku, na plasty, laky, značkovacie reflexné spreje, farby na disky, farby na brzdové strmene, žiaruvzdorné spreje, plniče, spreje do dutín, spreje BODY, ...

LAZÚRY NA DREVO Syntetické, polyuretánové a epoxidové farby HOSTEMIX miešame na počkanie podľa želania zákazníkov.

SYNTETICKÉ: tenkovrstvé - Lazurol classis, Lazurol Topdecor, Chemolux klasik, Primalex lazúra 3v1 s napúšťadlom ; hrubovrstvé –-Belinka, Johnson´s Woodstain, Lazurol Gold, Chemolux extra.

 

VODOURIEDITEĽNÉ : Pam lazex, Lazexin, Lazurol Aqua, Dixol, Telux, Lazurol aqua color V2067-olejová.

NAPÚŠŤADLÁ PROTI DREVOKAZNÉMU HMYZU : Lazurol aqua napúšťadlo, Impregnačný základ Lazurol a Chemolak, Bochemit, Krovsan, Lazurol napúšťací olej.

MORIDLÁ : LAZUROL liehové moridlá ; na objednávku :PAM vodouriediteľné moridlo .

LAKY A OLEJE SYNTETICKÉ, ACETÓNOVÉ, POLYURETÁNOVÉ A EPOXIDOVÉ LAKY : Johnson´s , Lazurol univerzálny lak, Lazurol lodný lak, Lazurol vonkajší pochôdzny lak, Lazurol nitrocelulózový lak, Lazurol tixotropný lak, Pragomat/Pragolesk, Exlak, Profilak, Epolex S1300, Johnstone´s Polyurethane Varnish, Granit na kameň, asfaltový lak, dvojzložkový polyuretánový lak na kamenný koberec.

VODOURIEDITEĽNÉ : Pam lak, Aliparket podlahový lak, Lazurol aqua a akryl V1302, Vonkajší lak Balakryl, Polyurex podlahový lak, Balakryl Sportakryl, Geolak na kameň a betón.

 

OLEJE : Bondex oleje, Verniol, Ochranný olejový náter s včelým voskom Lazurol, Alpin olej, Natur olej, voskový olej Balakryl, olej na kameň a oleje BELINKA.

 

RIEDIDLÁ A INÉ TEKUTINY SYNTETICKÉ: S 6001, S 6005, S 6006, Chemoprén riedidlo ACETÓNOVÉ: C 6000 POLYURETÁNOVÉ: R 6051, Profi riedidlo EPOXIDOVÉ: R 6300 INÉ: technický benzín, toluén, peroxid vodíka, perchlóretylén, kyselina chlorovodíková, kyselina sírová, technický lieh, vzduchol, terpentínový olej, destilovaná voda, fermež, petrolej, odhrdzovač, čpavková voda.

LEPIDLÁ A TMELY Lepidlá : DEN BRAVEN, CHEMOPRÉN, PROFIPRÉN, DUVILAX, HELKULES, PATTEX, SOUDAL, CERESIT, HENKEL, BODY, lepidlá na tapety, univerzálne lepidlá v spreji, lepidlá na polystyrén a obkladačky, lepidlá na akváriá, polyuretánové.

 

TMELY : na drevo - PAM, AKRILIN, POLYKIT dvojzložkový tmel, epoxy živica, laminovacie súpravy; PU peny , dvojzložkové tmely BODY (fine, soft, fiber) , akrylátové, parketové, silikóny univerzálne , oxim a sanitárne, silikónakryly, klampiarsky tmel, strešný tmel, kamnárske tmely, gasket na motory, ...

 

STAVEBNÉ POTREBY Lepidlá : kleber klasik C1, Flex kleber, Lepiaci a stierkovací tmel, omietky : jadrová a štuková, Samonivelačná hmota na podlahy, adhézne mostíky, šamot , vodné sklo, biely cement, titánová (zinková) beloba, hydroizolácie, Betónkontakt, špárovacie hmoty Ceresit, perlinka, nemrznúce zmesy do stavebných hmôt, polystyrenové lišty , hliníkové rohové lišty , hliníkové rohové lišty so sieťkou, stropné polystyrenové kazety, ...

 

NÁRADIE MALIARSKE : pásky, fólie, valčeky, štetce, brúsne mriežky, brúsne papiere, misky, vaničky, mriežky, zakrývacie papiere, na objednávku : striekacie pištole STORCH a VÁGNER.

 

MURÁRSKE : špachtle, lyžice, naberačky, hladítka, stierky, metre a pásma, vodováhy, sťahovacie laty, rezné, brúsne a lamelové kotúče, oceľové kartáče, vrtáky do dreva , kovu, muriva, diamantové vrtáky, čističe špár, skrutkovače, gola sady, kľúče, posuvné meradlá, kliešte, hasáky, nožíky, hmoždinky, vedrá a nádoby, kladivá, krompáče, špárovacie krížiky a kliny, púdrové navíjače, pílky na porobetón a polystyrén, náradie na sadrokartón, miešadlá, pilníky, dláta, svorky, uholníky, fúriky, rudle, vozíky... INÉ: pracovné rukavice, ochranné okuliare, ochrana uší, nákolienky, predlžovačky, popruhy, upínacie gumy a pásy, laná, pištole na PU peny a tmely, striekacie pištole, lepiace pištole, sponkovačky a spony, nitovacie kliešte, ceruzky a značkovače, páčidlá, ofukovacie pištole, špirálove hadice na vzduch, horáky a variče na plynovú kartušu a kartuše, boxy , skrinky, brašne a opasky na náradie,

 

NA OBJEDNÁVKU : rezačky dlažby, zveráky, elektrické miešadlá, uhlové brúsky, teplovzdušné pištole, vŕtačky a aku skrutkovače, priemyselné vysávače, vibračné brúsky, zváračky, spájkovačky, kladky, navijáky, zdviháky a iné.

 

REBRÍKY JEDNODIELNE, DVOJDIELNE, TROJDIELNE REBRÍKY zn. ALVE – slovenský výrobca, zn.KRAUSSE - na obj. Hliníkové schodíky ALVE Drevené rebríky Hliníkové lešenie

 

AUTOPOTREBY Autokozmetika , čistiace prostriedky Mazivá, silikónové spreje, chladiace kvapaliny, kvapaliny do ostrekovačov , čističe motorov, tmely a nátery na autá BODY. Autolaky v odtieňoch zn. Škoda Potreby pre lakiernikov, škrabky, špongie, leštiace kotúče, brúsne papiere.

 

DROGÉRIA Čistiace prostriedky, pracie prášky, aviváže, HG čistiace prostriedky, mazľavé mydlo Metly, zmetáky, lopaty Handry , špongie, kefy, mopy, stierky, wc kefy , zvony do wc Vrecia na odpad, obrusy, obväzy a náplaste, toalnetný papier, utierky, vreckovky, vlhčené obrúsky Bazénová chémia zn. LAGUNA a SAVO Baktérie do septikov, čističiek odpadových vôd, jazierok, latrín Prípravky na ničenie hmyzu, mravcov, hlodavcov ( lepy, lepiace knižky, pasce a otravy )

 

ZÁHRADKÁRSKE POTREBY Zeminy, mulčovacia kôra, píniová kôra, farebná kôra, keramit, perlit Hnojivá, hnoje, postreky, postrekovače Kvetináče a obaly na kvety, truhlíky, bandasky, sudy, nádoby na vodu ,prepravky, hadice a príslušenstvo, striekacie pištole, rozstrekovače, dýzy a zavlažovače k hadiciam, vozíky a ručné rozmetače na hnojivo, krhly, zrážkomery Netkané textílie , plastové obrubníky, tieniace tkaniny na ploty, sieťky na okná, pozinkované pletivo, sieť proti krtom, bambusové a kovové tyče k rastlinám, drevené uhlie a brikety, podpalovače , silóny na kosenie

Záhradné náradie : hrable, motyky, lopaty, vidly, sekery, krompáče, oberáky, násady, nožnice, rýle, pílky, násady na záhradné náradie Demižóny, zátky, muštomery, liehomery, cukromery, kvasinky a živnásoľ, odmerné valce, sírne knoty

Bazénová chémia, teplomery do bazéna, testery bazénovej vody, sieťky, plaváky, piesok do filtrácie, bazénová soľ

Semená zeleniny a trávy Vianočné stromčeky (november, december) Posypová soľ, plastové a hliníkové lopaty na sneh

 

NA OBJEDNÁVKU : Skleníky, lisy a odstopkovače na hrozno, ponorné čerpadlá, vysokotlakové čističe, kompresory, štiepačky na drevo, elektrocentrály, domáca vodáreň, miešačky, frézy na sneh, píly, rotavátory, kosačky, ohrievače vzduchu, odvlhčovače, autonabíjačky, a iné.

© Copyright 2010, oficiálne stránky firmy MGS COLOR-GARDEN, aktualizované 15. 5. 2019